Welcome to my art blog with unique, hand-painted clothing and home decorations inspired by the landscape, gardens and flowers. Look at the pictures of my works - painted dresses, skirts, scarves, shawls, sneakers, cups, tiles, decorative items for the home, Christmas ornaments, jewellery and many other unique works perfectly suitable as gifts for various occasions!

czwartek, 23 kwietnia 2015

Ręcznie malowany abażur - kwiaty polne / Hand-painted lampshade - wild flowers

To już ostatni z serii botanicznej, przynajmniej narazie ;) abażur. Marzy mi się pomalować w kwiatowe wzory zasłony, a do kompletu właśnie abażur do lampki i poszewkę na poduszkę. Aktualnie wszystko jest w fazie testowej, przygotowań i wstępnych projektów wzorów. Właściwie większość zdjęć moich prac na blogu przedstawia pierwowzory, do których później chętnie wracam. Motywy botaniczne i w ogóle, kwiatowe, są mi szczególnie bliskie, a poza tym ozdobione nimi przedmioty wdzięcznie prezentują się w różnych wnętrzach i ocieplają je.

Dzisiaj postanowiłam systematycznie wstawiać zdjęcia nowych prac (niestety do tej pory różnie z tą systematycznością bywało ;), bo nazbierało się ich w ostatnim czasie tyle, że nie mogę pozwolić sobie na zaległości :)
Tym bardziej serdecznie zapraszam do zaglądania na bloga, a kończąc dzisiejszy post dołączam zdjęcia abażuru :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz