Welcome to my art blog with unique, hand-painted clothing and home decorations inspired by the landscape, gardens and flowers. Look at the pictures of my works - painted dresses, skirts, scarves, shawls, sneakers, cups, tiles, decorative items for the home, Christmas ornaments, jewellery and many other unique works perfectly suitable as gifts for various occasions!

poniedziałek, 11 maja 2015

Kocie kubki / Mugs with cats

Od pewnego czasu coraz częściej zdarza mi się wychodzić poza motywy florystyczne na rzecz faunistycznych czy jeszcze innych, niekiedy bardzo dla mnie zaskakujących i, jak się okazuje w trakcie malowania - porywających. Prym wiodą filiżanki i kubki ze zwierzętami. Spośród różnych zwierząt, które miałam okazję malować, najczęściej są to koty, ja kota nigdy nie miałam, ale przyznam, że malowanie każdego z nich i odkrywanie kociej natury jest fascynujące :)  Ostatnio przyjęłam zamówienie z Anglii na kubek z dwoma kotkami, jeden z nich nie ma oczka. Malowanie kubków sprawiło, że trochę zaniedbałam malowanie spódnic i tenisówek, nad czym bardzo boleję, ale już w najbliższym czasie się poprawię i zamieszczę zdjęcia nowości ubraniowych :-))
A poniżej - kocie kubki :)
2 komentarze:

  1. Śliczne mruczki. W Grecji widziałam kubki w koty i miały uchwyty też w kształcie kota. Tyle, że nowoczesne i aż bardzo mi się nie podobały, żeby je kupić. A Twoje tak. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za miłe słowa :-))) Pozdrawiam :)

      Usuń