Welcome to my art blog with unique, hand-painted clothing and home decorations inspired by the landscape, gardens and flowers. Look at the pictures of my works - painted dresses, skirts, scarves, shawls, sneakers, cups, tiles, decorative items for the home, Christmas ornaments, jewellery and many other unique works perfectly suitable as gifts for various occasions!

czwartek, 28 maja 2015

Tenisówki z pigwowcem / Sneakers with quince (Chaenomeles)

Jak obiecałam, tak też czynię ;) Przedstawiam najświeższe tenisówki z gałązkami pigwowca. Pomalowałam je kiedy pigwowce jeszcze kwitły i koniecznie chciałam zrobić zdjęcie moich butów na tle tych ślicznych pomarańczowo-różowych kwiatów, ale nie udało się. Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)

2 komentarze:

  1. Fajne i oryginalne. Jakoś nie bywam u siostry na działce jak kwitną pigwy. Teraz już wiem. Czy w praniu nic się nie dzieje z obrazkiem ? Czy lepiej nie brudzić jakich malarskich butków ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za kolejny miły komentarz :-) Buty jak najbardziej można brudzić :D Zawsze zalecam pranie ich miękką szczoteczką, ale raz z rozpędu wrzuciłam swoje do pralki i nic się nie stało, farba ani trochę nie zeszła. Po pomalowaniu farba jest na gorąco utrwalana, także można bezpiecznie nosić :)

      Usuń